0

 

Regulamin sklepu internetowego BYBEDZIAK.PL


Sklep internetowy BYBEDZIAK.PL prowadzony jest przez firmę:
MARKER Andrzej Bednarczyk ul.Lipowa 114a 21-100 Lubartów

NIP 714-103-39-33


1.Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu - zamówienia przyjmowane są:

przez stronę bybedziak.pl

przez e-mail bedziak@bybedziak.pl

telefonicznie pod numerem telefonu +48 600787997

2.Wszystkie produkty oferowane przez sklep BYBEDZIAK.PL  są fabrycznie nowe, wolne od wad fabrycznych  i prawnych.

3.Wszystkie ceny na stronach BYBEDZIAK.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT) oraz wyrażone są  w PLN. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki.

4.Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub na życzenie klienta faktura VAT (wymaga uzupełniania dodatkowych danych przy składaniu zamówienia).

5.BYBEDZIAK.PL dostarcza towary za pośrednictwem dwóch firm: 

PACZKOMATY INPOST - koszt 13,90 zł

Firmy kurierskiej DPD - koszt 15,00 zł

6.Zamówiony towar wysyłany jest na koszt odbiorcy Po dokonaniu płatności, które odbywają się poprzez usługę BLUE MEDIA za pomocą szybkich przelewów oraz płatności w systemie BLIK.

7.Każde zamówienie potwierdzane jest za pomocą e-maila.

8.Termin realizacji podawany jest każdorazowo przy produkcie. Czas wysyłki może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu.

 termin otrzymania przesyłki = czas skompletowania zamówienia + czas dostawy

W dniu wysyłki zamówienia Klient jest informowany o tym fakcie e-mailowo.

9.BYBEDZIAK.PL  zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, gdy wzbudza ono uzasadnione wątpliwości (brak adresu e-mail, nr telefonu, danych teleadresowych klienta).

10.BYBEDZIAK.PL gwarantuje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego wysyłki (Dz.U. nr 22, poz. 271 z dn.02.03.2000). Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieużywany, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Zwrot bez dowodu zakupu nie jest rozpatrywany. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego. Przed wysyłką zwracanego towaru prosimy o kontakt ze sklepem.

11.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego z kurierem lub pracownikiem poczty.

12.Podstawy reklamacji nie stanowią różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, wynikające z różnych ustawień parametrów monitora klienta.

13.Informacje zamieszczone na stronach sklepu BYBEDZIAK.PL nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest potwierdzenie przez klienta odbioru towaru.

14.Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym BYBEDZIAK.PL. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z jego treścią i jego akceptacją.

RODO

Informacje o przetwarzaniu danych

 

W rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dn.27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( dalej jako „RODO”) informujemy , że :

 

Administratorem Pani/a danych osobowych jest MARKER Andrzej Bednarczyk , ul.Lipowa 114a; 21-100 Lubartów NIP:714-103-39-33, e-mail: bedziak@bybedziak.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Administratorem Ochrony Danych Osobowych, e-mail : bedziak@bybedziak.pl

Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowych , Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analiza odwiedzin sklepu internetowego, obsługę zamówienia, realizacji zamówień,wystawiania faktur VAT

 Dane usuwane po definitywnym zakończeniu współpracy lub na życzenie zainteresowanego kontrahenta.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego .

Dane osób składających zamówienia będą przetwarzane przez okres 5 lat od daty złożenia zamówienia,lub do czasu wycofania zgody , dane zgromadzone w pozostałych celach będą gromadzone i przechowywane przez okres 2 lat i usuwane po definitywnym zakończeniu współpracy lub na życzenie zainteresowanego kontrahenta.